איך אני נרשם לשירותי הסעות?

שירותי ההסעות ניתנים בהתאם לזכאות הנקבעת על ידי משרד החינוך. על מנת לקבל לשירותי הסעות יש להגיע למחלקת ההסעות במועצה עם אישור מהמוסד החינוכי בו רשום הילד. מידע נוסף על זכאות ושירותי הסעות ניתן למצוא כאן.

למי אני פונה אם יש בעיה?

מחלקת הסעות עושה מאמצים רבים לספק שירותי טוב. אם נתקלתם בבעיה, אנו מזמינים אתכם לפנות למחלקה הסעות בטלפון, מייל או להגיע למשרדי המועצה בימים ובשעות קבלת הקהל.

מי זכאי להסעה מיוחדת?

שיבוץ הסעת תלמיד בחינוך המיוחד תאושר לתלמידים שהתקיימה עבורם ועדת השמה והוחלט על שיבוצם במסגרת חינוך מיוחד וכן תלמידים בעלי בעיה רפואית יש להגיע עם חומר רפואי עדכני.

איך אני מתחיל לעבוד כמלווה בהסעות?

על מנת להתחיל לעבוד כמלווה יש להגיע למועצה למחלקת הסעות לבדוק זכאות לליווי ובמידה ויש לילד/ים זכאות לליווי יש למלא חוזה עבודה במועצה. את חוזה העבודה יש לחדש בכל שנה מחדש בתחילת שנת הלימודים. ללא חוזה עבודה לא ניתן להתחיל לעבוד.

אני מלווה בהסעה, מה עליי לעשות כדי לקבל משכורת?

בסוף כל חודש יש להגיש דוח שעות עבודה חודשי לפי פורמט מוכן שנמצא במחלקת הסעות. על הדוח להיות חתום ע"י העובד וע"י המוסד החינוכי כולל חותמת. במידה ואין במוסד החינוכי חותמת יש להחתים את חברת ההסעות עמה נוסע הילד/ים. את הדוח יש לשלוח בפקס עד ה-1 לכל חודש או להגיע למחלקת ההסעות ולהגישו ידנית. במוסד חינוכי בו קיים שעון נוכחות יש להקפיד להחתים כניסה ויציאה מהעבודה.

מי יכול לעזור לי?

ממדוח אבו עג'אג'
מחלקת הסעות
בראא אלהוזיל
מזכירת מחלקת הסעות