דלג לתוכן העמוד
דף הבית

לשכת ראש המועצה

סלאמה אלאטרש
ראש המועצה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
ליאור פרטוש
מנהלת לשכה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
ראניה זריק
מנהלת לשכה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10

מבקר המועצה

עו"ד יאסר אלעמור
מבקר המועצה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2

מחשוב

נזאר אלבדור
אחראי מחשוב
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
אשרף דבסאן
רכז מחשוב
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

גזברות

רו"ח (עו"ד) כאמל טיבי
גזבר
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
ימית מיכאלי
מנהלת לשכה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
רעיה קיסר
חשבת שכר
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
נוף קבוע
חשבת שכר
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
לירז גבאי
תקציבאית
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
שלי שנפלד
מנהלת חשבונות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
דפנה מצא
אחראית גבייה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
דניאל מטל
אחראית רכש
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
חופית קלימובסקי
מנהלת מחלקת פיתוח כלכלי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
איריס צרוונגורה
רפרנטית פיתוח כלכלי ואסטרטגיה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

איכות הסביבה

יוסי גוטליב
אחראי איכות סביבה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
ד"ר מאזן אבו סיאם
וטרינריה ורישוי עסקים במועצה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2

חירום

חסן אלאטרש
קצין בטחון
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10

רישום תושבים

עדאל אלג'יפר
מנהלת תכנית עיר ללא אלימות ואחראי רישום תושבים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10

אגף החינוך

עומאר אבו עסא
מנהל אגף החינוך
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
קרן לוי
מזכירת אגף חינוך
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
ספא חאג עאמר
אחראית תקציבים ופרויקטים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
וופאה אבו עמאר
מחלקת נוער
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
זאכי אבו אלטייף
רכז נוער
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
אלה אוזן
מנהלת התכנית הלאומית
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
רנא קבועה
מנהלת קידום נוער
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
פאטחיה
רכזת תכנית ניצנים
סועאד סועאד
רכזת תכנית ניצנים
סחר אלצאנע
מנהלת שירות פסיכולוגי חינוכי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
חגית אלמקייס
מזכירת שירות פסיכולוגי חינוכי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
שאדיה אבו קרינאת
רכזת גני ילדים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
גיהאד אלאפיניש
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
שרית חוטובלי
מזכירת מחקלת חינוך מיוחד
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

ביקור סדיר

עולא אבו קוידר

שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

מתנ"ס

שאדיה קדח-חמאמדה
מנהלת המתנ"ס
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

מחלקת הסעות

סאלם אלאטרש
מנהל מחלקת הסעות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
איריס כהן
מזכירת מחלקת הסעות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

כח אדם

איאד אבו סולב
מנהל מחלקת כח אדם
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
גיל-את בניונס
רכזת כח אדם
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3

מים

אב בית

טלאל אבו טהה
אב בית
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 11
 
 
 

שירותים חברתיים

עבד אלחמיד אבו רביעה
מנהלת אגף שירותים חברתיים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
איוונה טולבוביץ
מזכירות האגף
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
דבורה ראובן
מדריכה ראש צוות, עו"ס לחוק נוער
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
טל חורש בליט
מדריכה ראש צוות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
אסלאם אבו בדר
עו"ס מרחבי ועוס תוכנית "נושמים"
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
ביאן ג'בור
מלוות "נושמים לרווחה"
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
 
 
 
ראשיד חטיב
רכז ילד ונוער ,רכז נוער וצעירים ומדריך
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
יוחאי שניר
רכז שיקום ומ.ש.ה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
עארף סואעד
עו"ס מרחבי וחוק נוער
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
אורטל שמיר
עו"ס מרכז עוצמה ועו"ס מרחבי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
ערין ארשיד
מנהלת מרכז קשר ועו"ס מרחבי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
חלאד אבו ליל
עו"ס מרחבי , עו"ס מועדונים לאזרחים ותיקים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
אפנאן סובח
עו"ס מרחבי ומנהלת המרכז למשפחה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
אמאני אלגברייה
עו"ס מרחבי ועו"ס במרכז למשפחה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
ריהאם חג'אזי
עו"ס מרחבי ועו"ס במרכז למשפחה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
דוחא אבו עסא
מלוות עוצמה, כלכלת המשפחה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
 
 
 
מיא ננאדי
עו"ס זכויות ועו"ס מתנדבים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
אור בננפלד
עו"ס תעסוקה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
בן טאובה
מרכז עוצמה , עו"ס לסידרי דין, יור ותטו"ת
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
לובה אפטבי
עובדת זכאות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
ציפי שקורי
עובדת זכאות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
שרה סולב
עו"ס נערות ועו"ס לחוק נוער
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
עאדן
עו"ס נערות ועוס מ.ש.ה.
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
מוחמד גבועה
רכז תוכנית "יתד" לצעירים , חוק סיעוד ומדריך
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
מאי אבו חסין
עו"ס מרחבי ורכזת מועדוניות ומשפחתונים
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
הנאא אבריק
עו"ס מרחבי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
אלין נאור
עו"ס מרחבי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
מראם חוסרי
עו"ס מרחבי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2
ליאת חתוקה
עו"ס מרחבי
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 2

הנדסה

עמרי זילברמן
אחראי תחום תכנון
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 3
ילנה וסרמן
מזכירת מהנדס המועצה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 10
חלי זכריה
רפרנטית פרויקטים ואסטרטרגיה
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 11
אדי ברויטמן
רכז פרויקטים ותשתיות
שד' שז"ר 31 באר שבע קומה 12